לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
ניב

אי אספקת רהיטים

שלום, בתאריך 24.8.12 קניתי ספה ושולחן מחנות בת"א, סיכמנו כי את הסלון אני אקבל לאחר שבוע וחצי, ואת השולחן "בין כיפור לסוכות". שילמתי מקדמה ע"ס 1500 שקל ואז השאר קבענו שאשלם ביום אספקת הסלון. הסלון סופק על פי ההתחייבות ב 3.9 ובאותו יום שילמתי את שאר הסכום. מאז, מעל לחודש מנהל החנות מתחמק, ממציא, אומר "יגיע בראשון\חמישי" עד שביום ראשון האחרון (20,10) הוא אמר שהשולחן יגיע בשני, לקחתי יום חופש על מנת להיום בבית לקבל את השולחן, אך כאשר התקשרתי באותו היום הוא אמר לי שהשולחן יגיע ביום "חמישי\ראשון" לצערי ההקלטות נמחקו לי, איך אתה מציע להתקדם? סכום השולחן הוא 900 ש"ח, כולל הובלה משולבת (350 לשני הפריטים). כאשר ביקשתי ממנו לקבל את הכסף על השולחן הוא אומר שאני לא אקבל שום כסף, כי השולחן מוכן אבל יש בעיה באספקה. איך אפשר לתבוע אותו על יום עבודה שהתבזבז? האם עוגמת נפש על חוסר שולחן בסכום של 1000 ש"ח מקובלת במקרה כזה? אודה על תשובתך, בברכה,

ג'יין

שלום , אני עובדת בתכנית טלויזיה חדשה שעוסקת בתביעות קטנות, אשמח לשוחח איתך. לפרטים נוספים כנס ל - https://www.facebook.com/pages/%D7%94%D7%93%D7%99%D7%99%D7%9F/507915195989661?notif_t=page_invite_accepted ג'ייין

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תביעות קטנות