לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
דיקלה

תביעה בגין מוצר מקולקל

היי, קניתי רמקול בסכום של 1500 שקל באותו יום הרמקול התקלקל. עבר כמעט איזה חודש עד שמישהו התייחס אליי ( כמובן רק אחרי שנסעתי לבית העסק והתלוננתי ישירות- אני גרה באיזור הקריות והעסק בת״א) רק כשהגעתי לשם הסכימו איתי שיש בעיה עם הרמקול והחליפו לי חדש ( עד שהגיע החדש לקח לו שבועיים) הרמקול השני גם התקלקל ( כמובן ניתן לציין שהרמקול היה בסביבת המון אנשים וגרם לי לבושות) שוב התקשרתי להודיע שהרמקול שוב התקלקל והחליטו לשלוח לי חדש וגם הנוכחי התקלקל בפעם הזאת התקשרתי שוב ( עם המון סינונים ושירות על הפנים) ושלחו לי שוב רמקול חדש ואמרתי להם שאם הרמקול הנוכחי שוב מתקלקל אני רוצה החזר כספי ( לא ציפיתי ששלושה פעמים הרמקול ילך ויעשה לי בושות. התקשרתי לבקשר החזר כספי כי לי נמאס כבר. הציעו לי דגם אחר אבל סירבתי כי אין לי כבר אמון בהם! עכשיו שאלתי היא אם אני מגיעה לבית משפט מה סיכויי לזכות וכמה? תודה רבה!

ג'יין

שלום , אני עובדת בתכנית טלויזיה חדשה שעוסקת בתביעות קטנות, אשמח לשוחח איתך. לפרטים נוספים כנס ל - https://www.facebook.com/pages/%D7%94%D7%93%D7%99%D7%99%D7%9F/507915195989661?notif_t=page_invite_accepted ג'ייין

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תביעות קטנות